Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci stat4u
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

ZŁOTOLISTNA BARBULA WORCESTER GOLD- JESIENNA OZDOBA RABAT-nasiona

ZŁOTOLISTNA_BARBULA_WORCESTER_GOLD_JESIENNA_OZDOBA_RABATnasiona OPIS ROŚLINY: Rzadko spotykany krzew o atrakcyjnych, aromatycznych liściach i kwiatach. Odmiana ta ma młode liście w ciepłym, żółtym kolorze i lawendowoniebieskie kwiaty. Kwiaty tworz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.80zł
sztuk:

ZŁOTOKAP VOSSII - 60CM KWIATY-CUDO!

ZŁOTOKAP_VOSSII__60CM_KWIATYCUDO TA ODMIANA ZŁOTOKAPU JEST NAJBARDZIEJ EFEKTOWNA I POLECANA ZE WSZYSTKICH ODMIAN!!! Złotokap "Vossii" ma bardzo długie do 60cm kwiatostany a młode pędy są owłosione. Kwitnie bardzo obf(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.20zł
sztuk:

ZŁOTE KROPLE ROSY - DURANTA REPENS

ZŁOTE_KROPLE_ROSY__DURANTA_REPENS OPIS ROŚLINY: Brazylijska piękność o zachwycających niebiesko białych kwiatach, pojawiających się latem w zwisających wiechach. Bardzo obficie kwitnie a po kwiatach roślinę zdobią ż&oac(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.50zł
produkt niedostępny

PYSZNOGŁÓWKA SZKARŁATNA- MONARDA CAMBRIDGE SCARLET-nasiona

PYSZNOGŁÓWKA_SZKARŁATNA_MONARDA_CAMBRIDGE_SCARLETnasiona WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Napar z ziela pysznogłówki działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie. Można zaparzać zmieszane razem liście i kwiaty. W połączeniu z miodem i soki(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

NIEBIESKIE MACZUGI - ŻMIJOWIEC WSPANIAŁY - ECHIUM CANDICANS

NIEBIESKIE_MACZUGI__ŻMIJOWIEC_WSPANIAŁY__ECHIUM_CANDICANS_ OPIS ROŚLINY: Wspaniała roślina, niezmiernie rzadko spotykana w ogrodach przydomowych, raczej tylko w botanicznych. Tworzy kulistą, rozetową podstawę złożoną z lancetowatych, biało owłosi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
sztuk:

PYSZNOGŁÓWKA CYTRYNOWA - MONARDA CITRIODORA

PYSZNOGŁÓWKA_CYTRYNOWA__MONARDA_CITRIODORA WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Jadalne są liście i kwiaty, mają bardzo przyjemny, cytrynowy smak i zapach. Można z nich parzyć herbatę, dodawać do sałatek, deserów, owoców, galaretek,(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.90zł
sztuk:

KLON PALMOWY CZERWONY - ACER PALMATUM ATROPURPUREUM

KLON_PALMOWY_CZERWONY__ACER_PALMATUM_ATROPURPUREUM   OPIS ROŚLINY:   Jeden z najpiękniejszych klonów, mających malowniczy pokrój i ulistnienie. Dorasta do ok. 3m ,może rosnąć jak małe drzewko lub krzew. Liście wachl(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

KŁOKOCZKA -DRZEWKO RÓŹAŃCOWE – STAPHYLEA - CUDOWNA MOC-nasiona

KŁOKOCZKA_DRZEWKO_RÓŹAŃCOWE_–_STAPHYLEA__CUDOWNA_MOCnasiona ROŚLINA MIODODAJNA:Piekne, pachnące kwiaty przyciągają bardzo dużo pszczół, które do późnych godzin wieczornych zbierają zarówno pyłek jak i nektar. OPIS ROŚL(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.50zł
sztuk:

KWIAT ADONISA - MIŁEK WIOSENNY - ADONIS VERNALIS

KWIAT_ADONISA__MIŁEK_WIOSENNY__ADONIS_VERNALIS OPIS ROŚLINY: Kto chce wzbudzić zachwyt i zazdrość sąsiadów niech koniecznie posadzi miłki w swoim ogrodzie! Miłki należą do najwcześniej kwitnących gatunków, od marca do cz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.80zł
produkt niedostępny

PASIFLORA BANANOWA - PASSIFLORA MOLLISSIMA

PASIFLORA_BANANOWA__PASSIFLORA_MOLLISSIMA WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Aromatyczne owoce mają słodki smak, zawierają witaminy A, B, C, wapń, fosfor i żelazo. Dojrzałe owoce można spożywać na surowo z cukrem, stosować do lodów, k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.90zł
sztuk: