Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci stat4u
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

JAŚMINOWE PNĄCZE - PANDOREA JASMINOIDES

JAŚMINOWE_PNĄCZE__PANDOREA_JASMINOIDES_ Zimozielone, bujne pnącze o sztywnych, rozgałęzionych pędach i jaskrawozielonych, pierzastych liściach. Rurkowe kwiaty z rozłożystymi klapami, średnicy ok. 5cm, są biało-różowe z kar(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
sztuk:

EFEKTOWNY, MIODODAJNY PRZEGORZAN - ECHINOPS RITRO-nasiona

EFEKTOWNY_MIODODAJNY_PRZEGORZAN__ECHINOPS_RITROnasiona OPIS ROŚLINY: Oryginalne, kuliste, wpadające w oko kwiaty są atutem tej rośliny, dlatego warto ją posadzić na rabatach bylinowych. Jest to bylina okazała, wysokości ponad 1m. Pędy sztywne, (...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.80zł
produkt niedostępny

OSTROGOWIEC RÓŻOWY 120 DNI KWITNIE - CENTRANTHUS RUBER-nasiona

OSTROGOWIEC_RÓŻOWY_120_DNI_KWITNIE__CENTRANTHUS_RUBERnasiona OPIS ROŚLINY: EST TO JEDNA Z NAJEFEKTOWNIEJSZYCH BYLIN OGRODOWWYCH, BO KWITNIE PRZEZ 150 DNI!!!! Piękna, wieloletnia bylina, którą jeszcze bardzo trudno kupić jako sadzonkę, a jest ozd(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
sztuk:

DRZEWO DUCHÓW - DAWIDIA - DAVIDIA

DRZEWO_DUCHÓW__DAWIDIA__DAVIDIA_ OPIS ROŚLINY: Atutami tego drzewa jest ciekawy piramidalny pokrój oraz sercowate, soczystozielone liście, które jesienią przebarwiają się na żółto. Dawidia tworzy kuliste(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

ŻMIJOWIEC CZERWONY - ECHIUM RUSSICUM-RZADKOŚĆ

_ŻMIJOWIEC_CZERWONY__ECHIUM_RUSSICUMRZADKOŚĆ_  OPIS ROŚLINY:  Roślina ta jest objęta ścisłą ochroną i jest bardzo rzadko spotykana. Należy uprawiać ją na rabatach jednorocznych, bylinowych lub mieszanych. Tworzy przy ziemi r(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.90zł
sztuk:

ODŻYWCZA MAKA- CUDOWNA ROŚLINA Z ANDÓW!!! MACA MEYENII

ODŻYWCZA_MAKA_CUDOWNA_ROŚLINA_Z_ANDÓW_MACA_MEYENII WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Maca znana jest w Andach od paru tysięcy lat, korzeń maca jest źródłem aminokwasów, witamin z grupy A,B,C,D, kwasów tłuszczowych, pierwiastk&oacut(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

FUNKIE- HOSTY

FUNKIE_HOSTY Funkii nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie.Znanych jest około 70 gatunków i wszystkie są niezwykle piękne.Uprawiane są przede wszystkim dla okazałego ulistnienia i pięknych białyc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.90zł
produkt niedostępny

NIESPOTYKANA PASSIFLORA SZKARŁATNA - PASSIFLORA COCCINEA

NIESPOTYKANA_PASSIFLORA_SZKARŁATNA__PASSIFLORA_COCCINEA OPIS ROŚLINY: Bujne pnącze o cienkich, czerwonawych pędach i jajowatych, zielonych, ząbkowanych liściach, które pokryte są miękkimi włoskami. Od połowy lata do jesieni wytwarza taler(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.80zł
produkt niedostępny

PASIFLORA BANANOWA - PASSIFLORA MOLLISSIMA

PASIFLORA_BANANOWA__PASSIFLORA_MOLLISSIMA WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Aromatyczne owoce mają słodki smak, zawierają witaminy A, B, C, wapń, fosfor i żelazo. Dojrzałe owoce można spożywać na surowo z cukrem, stosować do lodów, k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.90zł
sztuk:

AKEBIA - SMACZNE, SŁODKIE OWOCE-nasiona

AKEBIA__SMACZNE_SŁODKIE_OWOCEnasiona WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Bardzo interesująco wyglądają mięsiste owoce, złożone z kilku jagód o długości do 10 cm, wyglądających jak parówki. Owoce z zewnątrz są fioletowe, a(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny