Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci stat4u
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

PYSZNOGŁÓWKA-BERGAMOTKA- MONARDA CAMBRIDGE SCARLET-nasiona

PYSZNOGŁÓWKABERGAMOTKA_MONARDA_CAMBRIDGE_SCARLETnasiona ROŚLINA MIODODAJNA: Miododajne kwiaty pysznogłówki są naturalnym magnesem wabiącym pszczoły i motyle. Zawierają dużo nektaru, zwabiają dużo pszczół. OPIS ROŚLINY: Aromat(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

KŁOSOWIEC - AGASTACHE FOENICULUM

KŁOSOWIEC__AGASTACHE_FOENICULUM  OPIS ROŚLINY: Północnoamerykańska bylina o intensywnie anyżkowym aromacie. Bardzo ładna i pożądana na rabacie bylinowej. Dorasta do ok.1m, liście wyraźnie żyłkowane i ząbkow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.80zł
sztuk:

KAPUSTA SITOWATA - INDIAŃSKA MUSZTARDA - BRASSICA JUNCEA GREEN GIANT

KAPUSTA_SITOWATA__INDIAŃSKA_MUSZTARDA__BRASSICA_JUNCEA_GREEN_GIANT WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Surowcem leczniczym są nasiona. Zawierają wiele substancji odżywczych, takich jak wapń, dużo witamin A, C i K, kwas foliowy, tłuszcze,siarkę, białka, sole mineralne(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
sztuk:

NIESPOTYKANE, PIĘTROWE KWIATY - ŻELEŹNIAK-nasiona

NIESPOTYKANE_PIĘTROWE_KWIATY__ŻELEŹNIAKnasiona OPIS ROŚLINY: JEST TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ POŻĄDANYCH ROŚLIN NA RABACIE BYLINOWEJ!!! Ciekawa i efektowna bylina, prawdziwa ozdoba rabat bylinowych .Bardzo oryginalne, wargowe kwiaty, o mleczno-ż(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.80zł
sztuk:

OLBRZYMIA LILIA HIMALAJSKA -CARDIOCRINUM GIGANTEUM- nasiona

OLBRZYMIA_LILIA_HIMALAJSKA_CARDIOCRINUM_GIGANTEUM_nasiona OPIS ROŚLINY: Lilia ta należy do gigantów wśród lilii. Może osiągnąć wysokość nawet 4metrów, a kwiaty to wielkie 20cm trąbki z kasztanowymi prążkami wewnątrz. Liśc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.50zł
sztuk:

TRAWA ŻUBRÓWKA - KADZIDŁO - HIEROCHLOE ODORATA

TRAWA_ŻUBRÓWKA__KADZIDŁO__HIEROCHLOE_ODORATA OPIS ROŚLINY: Święta roślina plemion indiańskich- warkocze uplecione z trawy, podpalone służyły do okadzania się celem odpędzenia złych mocy i oczyszczania się. Przy spalaniu wydziela si(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

KAPARY - SYMBOL PRZEMIJANIA - LECZĄ I SMAKUJĄ!!!

KAPARY__SYMBOL_PRZEMIJANIA__LECZĄ_I_SMAKUJĄ Kwiaty tego gatunku kwitną tylko od rana do popołudnia i w tym samym dniu powstaje już owoc. Szybkość tego procesu stała się symbolem przemijania. Jest wzmianka w Biblii na ich temat: Ich biał(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

KOMARY STOP - STORCZYKOWIEC - KATALPA!!!

KOMARY_STOP__STORCZYKOWIEC__KATALPA   OPIS ROŚLINY:   Te piękne drzewa są uprawiane dla ich wspaniałych, dużych 25cm długości liści i dzwonkowatych, podobnych do storczyków kwiatów- stąd nazwa storcz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

ŻYWORÓDKA LECZNICZA DAIGREMONTA - KALANCHOE

ŻYWORÓDKA_LECZNICZA_DAIGREMONTA__KALANCHOE WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Żyworódkę uprawia się również ze względu na jej właściwości lecznicze. Zawiera duże ilość witaminy C, mikro i makro elementów, ma właściwo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

MEKONOPS ŻÓŁTY- MAK - MECONOPSIS INTEGRIFOLIA

MEKONOPS_ŻÓŁTY_MAK__MECONOPSIS_INTEGRIFOLIA OPIS ROŚLINY: Ten mekonops należy do największych osobliwości pogranicza Tybetu i Chin. Kwiaty bardzo duże, żółte, w postaci czarki o średnicy ok. 10-15cm. Kwitnie w czerwcu i lipcu. (...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.90zł
sztuk: