Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci stat4u
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

BODZISZEK "DARK REITER" - GERANIUM PRATENSE

BODZISZEK_DARK_REITER__GERANIUM_PRATENSE_ OPIS ROŚLINY: Bardzo efektowna nowa odmian o pięknych purpurowych, powcinanych iściach i kwiatach lila niebieskich. Kwitnie maj-czerwiec, po kwitnieniu należy go przyciąć wtedy w sierpniu powt(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
produkt niedostępny

GŁOWA SMOKA - PSZCZELNIK WIELKOKWIATOWY ATAI BLUE

GŁOWA_SMOKA__PSZCZELNIK_WIELKOKWIATOWY_ATAI_BLUE OPIS ROŚLINY: Atrakcyjna bylina o intensywnie niebieskich, kapturkowych kwiatach do 4cm długości, z ciemniejszymi plamami na dolnej wardze, zebranych w szczytowe, kłosowate, duże ok. 13cm kwiat(...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
produkt niedostępny

POFALOWANA ŻURAWKA GINGER PEACH

POFALOWANA_ŻURAWKA_GINGER_PEACH OPIS ROŚLINY: Wspaniałe, fryzowane liście tej odmiany z morelowo różowymi refleksami są jej wielką ozdobą. Z czasem kolor staje się bardziej intensywny i pięknie kontrastuje z kremow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.50zł
produkt niedostępny

TRZMIELINA TIMBER CREEK -PŁONĄCY KRZEW - sadzonka 4 letnia!

TRZMIELINA_TIMBER_CREEK_PŁONĄCY_KRZEW__sadzonka_4_letnia OPIS ROŚLINY: ODMIANA WYRÓŻNIA SIĘ SZYBSZYM WZROSTEM OD GATUNKU, DLATEGO WARTA JEST POSADZENIA!!! Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 39.91zł
produkt niedostępny

PIERIS ZIMOZIELONY VALLERY ROSE - PIERIS JAPONICA

PIERIS_ZIMOZIELONY_VALLERY_ROSE__PIERIS_JAPONICA OPIS ROŚLINY: Obficie kwitnąca odmiana o pastelowo-różowatych, delikatnych zwisających, długich kwiatostanach. Kwitnie na przełomie marca i w kwietniu. Krzew dekoracyjny, ozdobny przez (...)
wiecej informacji »

 

cena: 26.00zł
sztuk:

OBWOJNIK GRECKI - 2m PRZYROSTU NA SEZON!!!

OBWOJNIK_GRECKI__2m_PRZYROSTU_NA_SEZON_ OPIS ROŚLINY: Bardzo efektowne, szybko rosnące pnącze, w krótkim czasie zasłoni nieciekawe widoki, pokryje altankę czy pergolę. Może dorosnąć nawet do 15m. Ma dekoracyjne, błyszczą(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

DZWONEK KROPKOWANY PLENA - CAMPANULA PUNCTATA

DZWONEK_KROPKOWANY_PLENA__CAMPANULA_PUNCTATA_ OPIS ROŚLINY: Ciekawa odmiana kwitnaca od czerwca do sierpnia. Kwiaty rurowe, opadajace w kształcie dzwonu. Kwiaty różowe, podwójne, w środku nakrapiane i pokryte włoskami. Kwiaty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

AKTINIDIA PSTROLISTNA - SMACZNE OWOCE I PIĘKNE LIŚCIE!!!

AKTINIDIA_PSTROLISTNA__SMACZNE_OWOCE_I_PIĘKNE_LIŚCIE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: ODMIANA "ADAM"  Smaczne owoce dojrzewają w sierpniu.Owoce są lekko wydłużone, mają około 2 cm długości, są smaczne, soczyste, słodko-winne. Z jed(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA PINK DELIGHT- CZYSTO RÓŻOWA

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_PINK_DELIGHT_CZYSTO_RÓŻOWA OPIS ROŚLINY: Azalia wyróżnia się bardzo dużymi 8 cm kwiatami, króre zebrane są od 8-12sztuk w szerokie, kuliste kwiatostany. Kwiaty czysto różowe, wewnątrz nieco jaśnie(...)
wiecej informacji »

 

cena: 26.00zł
sztuk:

NOWOŚĆ!! WIELKIE,OGNISTE KULE - HORTENSJA RED BARON

NOWOŚĆ_WIELKIEOGNISTE_KULE__HORTENSJA_RED_BARON Wielkie różowo-czerwone kule kwiatów, licencyjnej odmiany Red Baron wyróżniają tą hortensję spośród innych ogrodowych odmian. Ładny pokrój, duże ząbkowane l(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.00zł
produkt niedostępny