Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci stat4u
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

HORTENSJA PNĄCA MIRRANDA - EFEKTOWNA ODMIANA

HORTENSJA_PNĄCA_MIRRANDA__EFEKTOWNA_ODMIANA OPIS ROŚLINY: Odmiana ładniejsza i ciekawsza od gatunku, rzadziej spotykana w ogrodach, warta rozpowszechnienia. Liście długoogonkowe, dwubarwne zielono żółte, kwiaty drobne, zebrane w (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

OZDOBNA MAGNOLIA PARASOLOWATA - MAGNOLIA TRIPETALA-sadzonka

OZDOBNA_MAGNOLIA_PARASOLOWATA__MAGNOLIA_TRIPETALAsadzonka OPIS ROŚLINY: Wyjatkowa, o egzotycznym wygladzie odmiana magnolii, wyróżnia się dużymi, parasolowatymi liśćmi o długości 50cm i szerokości 30cm. Kwiaty okazałe 25cm w środku kredow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.00zł
produkt niedostępny

NOWOŚĆ!!! - ZMIENIA KOLOR - HORTENSJA WIMS RED - NOWOŚĆ!!!

NOWOŚĆ__ZMIENIA_KOLOR__HORTENSJA_WIMS_RED__NOWOŚĆ NOWOŚĆ LICENCJONOWANA ZAPREZENTOWANA NA MIEDZYNARODOWEJ WYSTAWIE "ZIELEŃ TO ŻYCIE" ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.00zł
sztuk:

GOŹDZIK PEŁNY FROSTY FIRE - DIANTHUS GRATIANOPOLITANUS

GOŹDZIK_PEŁNY_FROSTY_FIRE__DIANTHUS_GRATIANOPOLITANUS Dzięki swoim pięknym i pachnącym kwiatom jest często uprawiany jako roślina ozdobna. Ale nawet wtedy, gdy nie kwitnie, jest efektowny, gdyż jego sinozielony kolor dobrze prezentuje się na tle i(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
produkt niedostępny

AKANT BIAŁA WODA - ACANTHUS WHITEWATER-NOWOŚĆ!!!

AKANT_BIAŁA_WODA__ACANTHUS_WHITEWATERNOWOŚĆ OPIS ROŚLINY: Kolekcjonerów rzadkich roślin napewno ucieszy ta śródziemna nowość na naszym rynku. Ta odmian akantu wyróżnia się mocno powcinanymi liśćmi o niespotykanej(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
produkt niedostępny

BAJKOWY DEREŃ KOUSA- RZADKOŚĆ W OGRODZIE

BAJKOWY_DEREŃ_KOUSA_RZADKOŚĆ_W_OGRODZIE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Owoce czerwone, dojrzewają jesienią, wiszą na długich szypułkach, przypominają kształtem owoc maliny. Miąż jest żołty , dla jednych smaczny dla drugich mdły. W ni(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

MISKANT APACZ - APACHE - MAŁA ZEBRA - NOWOŚĆ!!!

MISKANT_APACZ__APACHE__MAŁA_ZEBRA__NOWOŚĆ OPIS ROŚLINY: Prześliczna, nowa odmiana wyróżniająca się bardzo egzotycznym wyglądem. Liście wąskie, soczyście zielone, gęsto i wyraźnie paskowane na żółto, dorasta tylko (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
produkt niedostępny

FLOKS EUROPA - PACHNĄCY, EFEKTOWNY!!!

FLOKS_EUROPA__PACHNĄCY_EFEKTOWNY OPIS ROŚLINY: Efektowna, pachnąca odmiana o kwiatach białych z karminowym oczkiem, które zebrane są w gęste, rozgałęzione baldachogrona. Liście lancetowate, zielone do 11cm długości(...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
produkt niedostępny

NOWOŚĆ!!! - HORTENSJA DIAMANTINO® `Ren101- MAŁY KLEJNOT

NOWOŚĆ__HORTENSJA_DIAMANTINO®_`Ren101_MAŁY_KLEJNOT_ OPIS ROŚLINY: Tą licencyjną odmianę warto posadzić bo kwitnie najwcześniej ze wszystkich hortensji - już w połowie czerwca rozwijają się okazałe 20cm kwiatostany w kształcie zaokrąglone(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.80zł
produkt niedostępny

ASKLEPIAS TUBEROZA - TROJEŚĆ BULWIASTA-sadzonka

ASKLEPIAS_TUBEROZA__TROJEŚĆ_BULWIASTAsadzonka ROŚLINA MIODODAJNA: Rośliny z rodziny trojeściowatych wykazują wysoką wydolność miodową i są bardzo chętnie odwiedzane przez pszczoły.Przyciąga szeroki wachlarz korzystnych zapylaczy. (...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
produkt niedostępny